Про виробництво

 

Компанія KIDDIE має власні виробничі потужності в Києві і Харкові з кількома камерами для полімеризації порошкової фарби. Це дозволяє нам завжди бути впевненими у відмінній якості виробленої продукції. Товари для дітей завжди повинні відповідати підвищеному рівню безпеки та надійності, і наші конструктори враховують ці фактори при розробці. Абсолютно всі наші співробітники - професіонали своєї справи. Ми постійно розробляємо нові моделі та розширюємо асортимент продукції, що випускається.

Ми завжди приділяємо найпильнішу увагу вибору якісної сировини для дитячих та спортивних комплексів і застосовуємо тільки те, що показало себе найкращим чином за багато років експлуатації:

✔ Наші конструктори ретельно розраховують можливе навантаження на каркас, який виготовляємо з суцільнотягнутої сталевої труби з товщиною стінки не менше 2 мм.

✔ Для того, щоб зробити покриття ударостійким, якісним та рівномірним, стійким до корозії, дії хімічних речовин, температурних перепадів й опадів, ми покриваємо каркас італійською полімерною порошковою фарбою.

камера порошковой покраски

✔ Наші вироби розраховані для експлуатації на вулиці, стійкі до впливу несприятливих погодних умов, тому при виробництві використовуємо ТІЛЬКИ вологостійку фанеру, покриту спеціалізованою італійською фарбою для фанери з гарантією фарбування 5 років.

✔ Ковзаюча поверхня на всіх гірках - високоякісна нержавіюча сталь.
У всіх рухомих деталях гойдалки використовуються підшипники, що запобігають скрипи і створюють плавний хід при експлуатації.

✔ Ігрові та спортивні комплекси виготовляються повністю готові до швидкого монтажу і комплектуються всією необхідною фурнітурою.

Якість продукції, що виробляється, перевірено роками успішної експлуатації наших майданчиків. Є в наявності типові моделі, а також розробляємо моделі, адаптовані до ваших вимог.

(044)232-19-59
(067)573-32-20
(095)474-54-18

Производство игровых комплексов

Виробництво спортивних і дитячих майданчиків в Україні
Напишіть ваше запитання або коментар ...
символи вліво.
Ви гість
або розмістити в якості гостя
Завантаження коментарів... Коментар буде оновлено пізніше 00:00.

X

Right Click

No right click