Способи оплати

  • оплата з розрахункового рахунку;
  • оплата готівкою;
  • оплата в кредит;
  • через Приват24;
  • через касу в банку.

Підприємство є платником ПДВ і видає податкову накладну

Безготівковій розрахунок

Для юридичних осіб

Після оформлення замовлення та узгодження його з менеджером, Ви отримуєте в електронному вигляді реквізити для оплати і рахунок на товар. Рахунок дійсний 3 дні. Тільки після 100% передоплати ми відправляємо Ваше замовлення. Доставка здійснюється по всій території України. Термін виконання замовлення від 7 до 14 днів з моменту отримання передоплати або отримання банківської гарантії. Всі необхідні документи (рахунок-фактура, податкова накладна) видаються під час отримання товару.

Для фізичних осіб

На свою електронну адресу Ви отримуєте реквізити для оплати і точну суму. Оплатити можна в касі будь-якого банку, або скориставшись послугою Приват24. Переконливе прохання - зберігайте чеки та квитанції про оплату до моменту підтвердження надходження грошей на наш рахунок.

Готівковий розрахунок

Ви можете оплатити товар готівкою при отриманні. Якщо Ви самостійно забираєте товар зі складу - оплачується тільки вартість товару. Якщо Вам потрібна доставка по Україні або послуги монтажу, то до вартості придбаного товару додаються ці послуги.

Звертаємо Вашу увагу, що монтаж дитячих майданчиків або їх елементів можна зробити самостійно. Якщо ж Вам знадобиться наш професійний монтаж, то орієнтовна вартість його становить 10-15% від вартості замовлення.

.

Телефонуйте і ми відповімо на всі Ваші питання

(044)232-19-59
(067)573-32-20
(095)474-54-18

Оплата дитячих і спортивних майданчиків будь-яким, зручним для Вас, способом
Напишіть ваше запитання або коментар ...
символи вліво.
Ви гість
або розмістити в якості гостя
Завантаження коментарів... Коментар буде оновлено пізніше 00:00.

X

Right Click

No right click