Пісочниці з чистим піском - мрія дітей та батьків

Батьки відносно спокійно себе почувають, коли маленька дитина чимось зайнята, і при цьому знаходиться під пильним наглядом. Ідеальне місце для цього - дитяча пісочниця на свіжому повітрі. Купити її можна у нас, в компанії Кідді. Дійсно, не потрібно сидіти біля свого чада, розважаючи і займаючи чимось. Дитина і сама знайде собі заняття - замки, гаражі з піску або навіть звичайні пасочки. Головне, щоб був під рукою необхідний інструментарій: відерце, формочки, машинки, ситечко, лопатка.

Різноманітність форм пісочниць

Згадайте дитячі пісочниці, в яких ви самі грали, - квадратні, збиті з грубо оброблених дошок і деколи покриті фарбою. Але навіть таким ми, діти, раділи. Бути може, тому що вибору не було, не те, що зараз.

Сьогодні ми виробляємо сучасні вуличні пісочниці з металу або фанери.

  • Квадратні - найпростіші за формою. Нічого зайвого. Проте, ці моделі найбільш поширені та доступні за ціною.
  • Пісочниці з дахом у вигляді грибка, сонечка, квітки або парасольки. У таких моделях можна грати, не побоюючись дощику, що мрячить або палючого сонця.
  • Моделі з навісом - більш сучасні. Навіс виконаний з полікарбонату, який не пропускає шкідливий ультрафіолет і захищає ніжну шкіру дитини від сонячних опіків. Навіс також служить укриттям від дощу.
  • Дитячі пісочниці з кришкою. Навіщо вони? Багато хто нарікає, що під час дощу пісок намокає, взимку замерзає і в будь-який час року стає місцем для кішок і собак. Кришка на пісочниці, виконана з вологостійкої фанери, захистить її від всіх цих неприємностей. У відкритому вигляді стулки являють собою додаткову площину для ігор.

Кожна модель по периметру має планку, на якій діткам зручно сидіти, розкладати свої іграшки або викладати пісочні «тортики».

Ми, компанія Kiddie, є виробниками. Тому ви можете замовити пісочницю будь-якого розміру і форми, з будь-якими додатковими деталями.

Матеріали, з якими ми працюємо

При виробництві пісочниць ми використовуємо тільки якісні матеріали. Якщо це фанера, то вологостійка (гарантійний термін експлуатації 5 років), якщо метал, то міцний, покритий для більшої стійкості порошковою фарбою в спеціальних камерах

На нашому виробництві є такі камери, а для фарбування фанери ми використовуємо стійку італійську фарбу. Тому можемо гарантувати, що наші вироби витримають випробування часом і не один рік будуть радувати тих дітей і батьків, у дворі яких ви встановите пісочницю. Подаруйте дітям радість - вони будуть безмежно вдячні.

X

Right Click

No right click