«Я в будиночку, я в будиночку». Дорослі напевно помічали, що ігровий будиночок - місце скупчення натовпу діточок. Тут все, як у дорослих. Є дах, стіни, вікна, всередині стоять лавочки. Для розваг в будиночках і павільйонах навіть сюжет гри придумувати дорослим не треба - діти відчувають себе тут самостійними і незалежними.

Пропонуємо покупцям яскраві, барвисті, міцні та безпечні дитячі ігрові будиночки. Їх можна встановити в парку поруч з ігровим комплексом, в дитячому саду, на прибудинковій території і навіть у дворі власного котеджу або дачі. Якщо ваші дітки люблять вдома будувати халабуду і пліткувати там, то наша продукція неодмінно знайде відгук у їхніх душах.

Варіації дитячих будиночків і павільйонів

Дитячі павільйони і будиночки, представлені в інтернет-магазині Kiddie, привернуть увагу дітей яскравими фарбами, фантазійним дизайном. А висока якість виконання, довговічні, але безпечні матеріали задовольнять вимоги вимогливих батьків і вихователів.

Крім стандартних стін і дахів деякі моделі укомплектовані додатковими елементами: рахівницями, лавками всередині будиночка, арочними прорізами. Відстані між сидіннями досить, щоб при бажанні поставити всередині невеликий столик або присісти навпочіпки.

Стіни не випадково виконані не суцільними. Так забезпечується краща циркуляція повітря всередині будівлі. А двосхилий дах є захистом від негоди. Тепер ані обпалюючим сонячним променям, ані дощику не бути приводом припиняти ігри і повертатися додому. Перечекати спеку або негоду можна в будиночку, погравши і навіть перекусивши.

Як купити ігровий будиночок або павільйон?

Компанія Кідді є виробником ігрових комплексів, вуличних тренажерів, будиночків для дітей та іншої продукції. Тому готова запропонувати високоякісні товари за розумними цінами.

  • Для металевих опор використовувалася сталева труба з квадратним або круглим перетином товщиною стінок в 2 мм.
  • Металеві частини пофарбовані в камерах полімерними фарбами для порошкового покриття. Це покриття стійке до подряпин, погодних умов, захищає метал від іржі.
  • Для дерев'яних елементів обрана вологостійка фанера.
  • Лавки, стіни, дахи пофарбовані італійської фарбою, яка забезпечує бездоганний зовнішній вигляд протягом 5 років.
  • Гайки уварені в основу для того, щоб полегшити монтаж дитячого ігрового будиночка.

Власна виробнича база, камери для порошкового фарбування дозволяють встановлювати на дитячі будиночки доступні ціни. Купити дитячі будиночки з доставкою по Україні просто, а монтувати швидко і легко.

X

Right Click

No right click