Гірки

 • Ковзаюча поверхня гірок - нержавіюча сталь
 • Використовується тільки міцна труба з товщиною стінки не менше 2 мм
 • Застосовується порошкове фарбування для металу
 • Легкість монтажу, так як всі гайки вварені в основу труби
 • Вся фурнітура в наявності - болти, заглушки пластикові, шайби пластикові декоративні
 

Ось хтось з гірочки спустився

Гірки на дитячому майданчику - такий же невід'ємний елемент, як пісочниці та лавочки. Вони апріорі мають бути присутніми в кожному дворі. А найчастіше вони є ще й частиною ігрового комплексу, до якого входять драбинка, бруси, канати, гойдалка, ігрові перешкоди.
 
Саме такі гірки для дітей можна купити в нашому магазині Kiddie. Виконані з міцних, якісних матеріалів, вони вже здобули любов дітей та вдячність батьків, котрі скористалися нашими пропозиціями та вже обладнали дитячі майданчики необхідними комплексами. Ми виробляємо дитячі гірки в Києві та Харкові й ручаємося за якість використовуваних матеріалів і точність кожного етапу виробничого процесу - від ескізу до забарвлення.

Навіщо потрібні гірки на дитячому майданчику?

Розкриємо секрет. Дитячі гірки - це не тільки дитяча розвага, а й ненав'язливе тренування фізичних і емоційних якостей. Проводячи час на гірці, діти стають витривалішими, дружнішими, веселішими, сильнішими.
 
Дітвора обожнює з'їжджати з гірок. Але не менш захоплюють їх спроби піднятися по похилій площині наверх, або котити з неї м'ячик, ляльку, машинку. Цим заняттями вони можуть бути захоплені годинами.
 
Гірка - це універсальна ігрова розвага. На ній безпечно та цікаво як для малюків 1,5 років, так і для 10-річних дітей. Висота поручнів не надто мала - дитина не «полетить» при спуску, але і не дуже висока - навіть дворічним карапузам буде зручно триматися за них. 

Тонкощі у виробництві дитячих гірок

Дитячі ігрові гірки - об'єкт підвищеної уваги і стовпотворіння дітей. Рідко коли на верхньому рівні майданчику побачиш лише одну дитину. Зазвичай там стоїть ціла юрба, що чекає своєї черги на спуск. А якщо це не одиночна гірка, а цілий комплекс, то міцність, стійкість та надійність повинні бути на максимально можливому рівні.
 
Фахівці компанії Kiddie враховують при виробництві всі ці фактори, а тому наші гірки стоять міцно, не ламаються, не прогинаються і не перевертаються. 
 • Похила поверхня виготовляється з нержавіючої сталі.
 • Для більшої міцності та збереження зовнішнього вигляду бортики гірки, як і інші металеві деталі, покриваються в спеціальних камерах порошковою фарбою.
 • Ми фарбуємо дитячі гірки для вулиці у власних термокамерах, що знаходяться в Харкові та Києві, тому уважно стежимо за процесом виробництва.
 • Запечена при високій температурі порошкова фарба не залишає слідів ані на одязі, ані на дитячих долоньках.
 • Вона не токсична і її не можна подряпати нігтиком або лопаткою.
 • Для опор і каркаса використовується труба з товщиною стінок від 2 мм і більше.
 • Дерев'яні деталі виготовлені з вологостійкої фанери, покритої яскравою фарбою італійського виробництва.
 • Покриття фанери залишається таким же яскравим і стійким  навіть через 5 років .
Вуличні гірки легко монтуються, оскільки кріплення вже вварені в основу труби. Всі деталі ідеально підходять одне до одного, так як кожна модель проходить етап пробної збірки. Докуповувати кріпильну фурнітуру немає необхідності - вона входить у комплект.
 
Ми є виробниками, а тому можемо виконати як масове,так і індивідуальне замовлення. А постійним покупцям завжди готові запропонувати знижки та співробітництво за вигідних умов. Нашими клієнтами є і батьки, і будівельні компанії, і власники готелів, будинків відпочинку, і муніципальна влада. Якість європейського рівня, українська ціна, презентабельний зовнішній вигляд - ті самі причини, щоб купити дитячу гірку для спортивного майданчика ... а може і не одну.X

Right Click

No right click