Кожна дитина прагне постійно розвиватися і пізнавати щось нове. При цьому дуже важливе значення для цього мають ігри та інші активності, особливо на свіжому повітрі. Але з різних причин не всім доступні традиційні забави та розваги - рухливість частини дітей обмежена їх фізичними можливостями. Тому на традиційних дитячих майданчиках вони відчувають себе некомфортно, і через це відмовляються від багатьох задоволень.

Наша компанія, ґрунтуючись на досвіді інших країн, пропонує для всіх зацікавлених різні за ціною і наповненням ігровим обладнанням майданчики для дітей інвалідів. Спеціальні конструктивні рішення, що застосовуються в наших майданчиках дозволяють розважатися і радіти життю дітям незалежно від їх фізичного стану. Наші дитячі майданчики для дітей з обмеженими можливостями сприяють розвитку вестибулярного апарату дитини, а також покращують координацію рухів і тактильні відчуття.

Вимоги до інклюзивних дитячих майданчиків

Однією з найважливіших особливостей, якої повинно володіти все інклюзивне обладнання - безпека та легкодоступність для дітей з будь-якими формами обмежень. Це і простір для можливості зручного розвороту коляски, і вільне місце для комфортного перебування супроводжуючих біля кожного з ігрових об'єктів, оскільки на майданчику діти практично завжди знаходяться в супроводі дорослих. Крім цього обладнання повинно оснащуватися різними додатковими пристосуваннями, що полегшують перебування на них дітей з особливостями, а також мати огорожі для запобігання травматизму серед учасників ігор та їх супроводжуючих.

Особливості наших розробок

Дитячий майданчик для людей з інвалідністю - це особлива зона. Тут усе адаптовано для потреб маленьких користувачів: зручні під'їзди для колясок, спеціально спроектовані місця відпочинку, як для самих дітей, так і для дорослих, які супроводжують їх. Серед наших пропозицій:

  • зручні каруселі;
  • безпечні гойдалки для дітей з обмеженими можливостями;
  • спеціальні пісочниці, повністю пристосовані для розваг дітей;
  • ігрові комплекси у вигляді казкових ландшафтів і будівель.

При необхідності, з різних елементів можна зібрати цілий парк пригод, який стане улюбленим місцем спілкування, як для дітей з особливостями, так і для інших дітей і допоможе їм в адаптації до навколишнього світу, а також полегшить батькам сам процес виховання. Кожен встановлений ​​майданчик для інвалідів - це перший крок боротьби з їх самотністю.

Коротко про виробництво і матеріали

Все пропоноване обладнання пройшло випробування на безпеку і відповідність вимогам до товарів для дітей, і має всі необхідні дозвільні документи. В процесі виробництва ми використовуємо сучасні безпечні матеріали і атмосферостійке покриття, виконане за порошковою технологією. Це не тільки надає їм зовнішню привабливість, але і забезпечує високу стійкість до стирання. Ігрові елементи мають спеціальні опори і підтримки, завдяки яким можна грати безпосередньо з коляски. Наші майданчики не тільки безпечні, але і виготовлені з екологічно чистих компонентів. Обладнання не боїться опадів і різкої зміни погодних умов, тому на наших майданчиках можна грати цілий рік в будь-яку погоду.

Виробничі цехи розташовуються в Харкові та Києві. Ми завжди готові поставити дитячі майданчики в будь-яке місто країни в найкоротший час. Наші дитячі містечка можна встановити, як у дворі багатоквартирного будинку, так і на території приватного будинку або дачної ділянки.

X

Right Click

No right click